Drodzy Przyjaciele!

Chyba nikomu z Was  nie musimy się przedstawiać, ale na wszelki wypadek – jesteśmy grupą młodych ludzi w wieku pomiędzy 15 a 25 rokiem życia, którym chce się coś robić. Ludzie wokół mówią, że na tle „dzisiejszej młodzieży” to coś wyjątkowego, ale my nie do końca się z tym zgadzamy, ponieważ wierzymy głęboko w naszych rówieśników – i z tego powodu staramy się dawać im możliwości do zrobienia czegoś fajnego!

W naszym społecznym portfolio mamy już kilka koncertów, turniejów sportowych, różnego rodzaju warsztatów i spotkań, akcji dobroczynnych, wyjazdów zagranicznych… Od września 2014 roku zdobywamy doświadczenie pomagające nam coraz sprawniej realizować nowe projekty, coraz rzetelniej odpowiadać na potrzeby naszego otoczenia. W lipcu tego roku Stowarzyszenie wyróżnione zostało nagrodą Metropolity Krakowskiego abpa Marka Jędraszewskiego „Młodość – Projekt Życia” ustanowioną z okazji rocznicy ŚDM Kraków 2016 właśnie w kategorii „działalność społeczna”.  Dodatkowo podczas realizacji każdego projektu widzimy i słyszymy od Was, że warto – a to dla nas najlepszy i najważniejszy feedback.

Niestety sami sobie nie poradzimy! 😦

Choć mamy mnóstwo zapału i energii oraz milion nowych pomysłów w głowie – nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich zaplanowanych działań bez wsparcia z zewnątrz, w tym wsparcia finansowego. Nikt nie lubi prosić o pieniądze (a najlepiej wiedzą o tym wszyscy, którzy chcą zrobić coś dobrego dla świata) i my także tego nie lubimy, ale…

Może jest tu ktoś, kto obserwuje i docenia nasze działania? Może jest tu ktoś, kto uważa, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy czy lat zrobiliśmy coś ważnego dla Kalwarii? Może jest tu ktoś, kto uważa, że warto zainwestować w Stowarzyszenie GPS Kalwaria? 😉

Jeśli tak, można nam pomóc na trzy sposoby:

  • prywatnie: wpłacając nawet najdrobniejszą kwotę na nasze konto, w tytule wpisując „darowizna na cele statutowe”,
  • jako firma: podejmując z nami współpracę sponsorską (Oferta sponsorska GPS Kalwaria)
  • lajkując i udostępniając ten artykuł dalej, by mogło zobaczyć go jak najwięcej ludzi. 🙂

Zastanawiacie się, do czego realizacji potrzebna jest Wasza pomoc?

Mikołajki na Kresach – obecnie w wielu miejscach w Małopolsce trwa już zbiórka zabawek o takim tytule. Reprezentacja naszego Stowarzyszenia ze św. Mikołajem na czele wyruszy do Podbrodzia na Wileńszczyźnie w pierwszy weekend grudnia, by tam osobiście spotkać się z Kresowiakami i przekazać prezenty dzieciakom z parafii, w tym wychowankom domów dziecka. Prezenty będą, ale potrzeba jeszcze napełnić bak busa – i to nie jeden raz!

Niemożliwe nie istnieje. Spotkanie z Jaśkiem Melą – na początku lutego pragniemy zorganizować w Kalwarii spotkanie motywacyjne prowadzone przez niepełnosprawnego zdobywcę dwóch biegunów, Jaśka Melę. Pokrywany przez nas koszt organizacji spotkania zostanie przekazany na rzecz fundacji „Poza Horyzonty”, więc nie śmiemy nawet negocjować tego wynagrodzenia.

Kierunek Miłość 2018 – druga edycja walentynkowego spotkania, którego głównym tematem będą relacje damsko męskie. W poprzednim roku Sala Widowiskowa CKSiT pękała w szwach, wielu ludzi pytało, czy powtórzymy to wydarzenie. Chcemy powtórzyć! 3.03.2018.  Zaprosiliśmy już prelegentów i artystę na koncert, myślimy nad ulepszeniem wydarzenia… I nie wyobrażamy sobie, żeby odpuścić Kierunek Miłość z powodów finansowych – a to on na razie dostarcza nam najwięcej zmartwień. 😦

Warsztaty Muzyczne 2018 – prowadzone przez muzycznych specjalistów, składające się z dwóch całodziennych spotkań oraz wyjazdu warsztatowego, a zakończone Koncertem w dniu 19.04.2018.

Liczymy na Waszą pomoc. 🙂

Pozdrawiamy gorąco,

członkowie Stowarzyszenia GPS Kalwaria

21616633_1443406319087132_360465974_o

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s