Smucicie się, że okres śpiewania kolęd powoli dobiega końca? Mamy dla Was niespodziankę – w ostatnich tygodniach okresu, gdy w Polsce śpiewamy jeszcze Bożonarodzeniowe pieśni, zapraszamy Was na III Misyjny Koncert Kolęd do Sanktuarium Matki Bożej Anielskiej.
Odbędzie się on w sobotę 21 stycznia o godzinie 17:30. Na muzyczną ucztę zaproszą nas: chór Soli Deo, młodzież ze Szkoły Podstawowej w Kalwarii oraz… uczestnicy Warsztatów Muzycznych z GPS Kalwaria, którzy już od miesiąca przygotowują się do tego wydarzenia!

Myślą przewodnią spotkania będzie tematyka misji – opowiedzą nam o nich ojciec biskup Damian Muskus, gość specjalny spotkania, oraz ojciec Walerian, wieloletni misjonarz. Obejrzymy także pozdrowienia otrzymane od Bernardyńskich Misji w Ekwadorze. W czasie koncetu będzie można wesprzeć tę grupę, zakupując ciasteczka upieczone przez młodzież z Grupy Apostolskiej działającą przy parafii św. Józefa w Kalwarii.

Zapraszamy serdecznie do kalwaryjskiej Bazyliki, aby na koniec tego pięknego okresu Świąt Narodzenia Pańskiego spotkać się jeszcze raz. Być może będzie to okazja do zobaczenia tegorocznej kalwaryjskiej szopki? 😉

Liczymy na Waszą obecność!

plakat-koncert-koled

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s