Taką właśnie wiadomość uczestnicy warsztatów otrzymali na podane wcześniej adresy e-mail. Jeśli nie sprawdziłeś maila, zrób to koniecznie! Jeśli nie otrzymałeś tej wiadomości mimo zgłoszenia na warsztaty, skontaktuj się z nami.

„Witajcie!

Bardzo dziękujemy za zapisanie się na Warsztaty Muzyczne. Nasze pierwsze spotkanie już za sześć dni! Mamy dla Was kilka ważnych informacji.

PIERWSZE SPOTKANIE:

3 grudnia (sobota) spotykamy się o godz. 8.30 przy Zakrystii klasztoru oo. Bernardynów w Kalwarii (na wewnętrznych krużgankach, obok turystycznego punktu informacji). Stamtąd przejdziemy razem do miejsca, gdzie Mszą świętą rozpoczniemy warsztaty. Będzie to jedna z kaplic klasztornych. Później przeniesiemy się do salki, w której rozpoczniemy Warsztaty. 🙂  Nasze spotkanie potrwa do 17.00, w czasie jego trwania zapewniony będzie posiłek i napoje.

Organizatorem Warsztatów jest Stowarzyszenie GPS Kalwaria. Muzycznymi opiekunami są Lawinia Runowska, Andrzej Czechowski oraz Maciej Stanuch przy wsparciu Jagody Lachor oraz Joanny Czechowskiej.

Co zabrać?

  • długopis, zeszyt lub notes do własnych notatek (jeśli wolicie zapisywać w swoim),
  •  instrumenty muzyczne (grajkowie),
  •  wypełnioną i podpisaną zgodę Rodzica (w załączniku) na udział w Warsztatach oraz na wyjazd do Marcyporęby.

Zgodę rodzica należy oddać na początku spotkania, przed Mszą świętą. Wtedy też będzie można dokonać wpłaty za Warsztaty (60zł). Przypominamy, że kwota obejmuje materiały programowe, posiłki w czasie spotkań jednodniowych oraz transport, nocleg, wyżywienie  i ubezpieczenie w czasie spotkania wyjazdowego.

DRUGIE SPOTKANIE:

Wyjazd do Marcyporęby (k. Brzeźnicy) odbywać się będzie w dniach 17-18 grudnia 2016. Start w sobotę o godz. 8.00 w Kalwarii Zebrzydowskiej (przejazd do Marcyporęby), zakończenie w niedzielę około godz. 14.30-15.00, również w Kalwarii. Wyjazd jest bardzo ważną częścią Warsztatów, na nim będzie najwięcej czasu na poćwiczenie swoich umiejętności, integrację i poszerzenie repertuaru muzycznego, dlatego zachęcamy, aby z niego nie rezygnować! Każdy przypadek chęci rezygnacji prosimy zgłosić na spotkaniu 3 grudnia do organizatorów, porozmawiamy wspólnie, czy może istnieje jakieś wyjście pośrednie? 🙂

Nocować będziemy w Domu polsko-słowackim w Marcyporębie/Bachorowicach, tam też spędzimy całość warsztatów.Więcej informacji na temat spotkania wyjazdowego uczestnicy otrzymają w czasie sobotniej próby.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zgłoszenie na warsztaty i przypominamy o zabraniu w sobotę zgód Rodzica, bez nich niemożliwy będzie udział w spotkaniu.

Prosimy też o wcześniejszą informację dotyczącą alergii/choroby, abyśmy mogli się na to przygotować, m.in. planując posiłki.

Zapraszamy na www.gps-kalwaria.pl <- tam będą pojawiać się relacje i zdjęcia z warsztatowych spotkań. Warto też dołączyć do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/928296407301062/

Pozdrawiamy serdecznie i już nie możemy doczekać się soboty!

 

Lawinia, Andrzej, Maciek

Stowarzyszenie GPS Kalwaria”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s